inSPORTline AB Roller

Ľahký, skladný, účinný, len ho treba pravidelne používať ☺️

• , zakúpené v FITNESS STORE

• lahke cvicenie, rychlo viditelne vysledky cvicenia
    • lablnejsia konstrukcia ... mne ako zene to nevadi

produkt som si vyberala na zaklade ceny a jednoduchosti cvicenia ... vysledok sa dostavil uz po 1. tyzdni (som po druhom porode). Konstrukcia je trochu labilnejsia ale na cvicenie postacujuca

Typ
posilňovače brucha

Posilovač brušných svalov inSPORTline AB Roller je efektívna pomôcka na posilnenie brušných svalov, ku zvýšeniu telesnej kondície a na uvoľnenie bolesti chrbta. Posilovač brušných svalov inSPORTline AB Roller je šetrný k Vašej chrbtici a kĺbom, pretože podporuje správny priebeh pohybu a optimálne zaťažuje meziobratlové platničky a kĺby.

Technický popis: stabilný oceľový rám polstrovaná opierka hlavy komfortné polstrovanie držadiel

Cvičením posilujete tieto partie:

Cvičenie na tomto stroji Vám prinesie zvýšenie kondičnej vytrvalosti. Pravidelný tréning podporuje chudnutie a posilnenie kardiovaskulárneho systému.

3zákazníci neodporúčajú produkt

Na obrázkoch vyzerá produkt pekne, ale v praxi je to nepoužiteľné

Ľahký, skladný, účinný, len ho treba pravidelne používať ☺️

• , zakúpené v FITNESS STORE

• lahke cvicenie, rychlo viditelne vysledky cvicenia
    • lablnejsia konstrukcia ... mne ako zene to nevadi

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• dobra pomocka na cvicenie.
    • ked som skladala zistila som slabe sraubicky musela som to spevnit .

som spokojna

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Vhodny pre domace cvicenie urcite odporucam

sme spokojný

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Paci sa mi cvicenie. Odporucam produkt aj ostatnym.

• , zakúpené v OKFIT

• Pre domáce použitie
    • Trocha labilný

Pre silnejších trochu slabý produkt

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• posilni dobre brušne svaly,daju sa na nom robit aj kliky,nie je velky,
    • šmyka sa ,na podlahe

uvidim mam ho len od včera nestihla som ho dobre vyskušat,

• velmi lahko zmontovatelne
    • nic

Odporucam pre tych, ktori potrebuju pomocny pristroj pri robeni brusakov za velmi vyhodnu cenu.