inSPORTline AB Rider

• Nezabera vela miesta
    • Dobra cena
    • Splnil ocakavanie
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

• Na kardio super ...Hmm asi keby to nevrzgalo a malo stabilitu tak dobrý stroj na posilňovanie celého tela .
    • Tak veľké sklamanie . Stroj je nestabilný i keď som dokúpil podložku po stroj. Pochoduje po celej izbe keď sa na ňom cvičí. Stroj vŕzga i keď som podotachoval všetky skrutky , je to dosť znervoznújuce keď vám to hìka ako keby mačka mala ruju. Ok keď mám slúchadlá nepočuť ale aj tak stroj som nekupoval na Aliexpres ale na dobre hodnotenom obchode . Keby som to nemusel rozoberať a posielať kuriérom tak to vrátim. Ale dosť o tom rozmýšľam že to asi vrátim.
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

Tovar je nutné poskladať,čo zvladne aj žena s minimalnymi skusenosťami. Cvičenie zodpoveda videu. Pristroj je tichý aj pri cvičení. Musim povedať,že si doslova zamakate svojou vlastnou vahou takmer na celom tele. Odporúčam.

Max. nosnosť
100 kg

Posilňovač celého tela inSPORTline AB Rider je ideálny pre spevnenie celého tela a zvýšenie či udržanie kondície. Stabilný a pevný rám znesie záťaž až 100 kg. Konštrukcia je kompaktná a má nízku hmotnosť, vďaka čomu sa dá posilňovač ľahko premiestniť či upratať v dobe nepoužívania. Posilňovač je zameraný predovšetkým na brušné svalstvo, ramená a nohy, ale posilníte na ňom i chrbát, paže a hrudník. Pohodlie pri cvičení zabezpečuje polstrované sedlo potiahnuté syntetickou kožou a madlá z mäkkej EVA peny. K dispozícii sú dva typy nášľapov - jeden s pedálmi a jeden bez pedálov. Tie poskytujú ľahko odlišný pohyb alebo môžu slúžiť ako regulátor pre rôzne vysoké športovcov. Posilňovač AB Rider disponuje aj jednoduchým počítačom, ktorý zaznamenáva a zobrazuje informácie ako čas, počet opakovaní, spálené kalórie a počet opakovaní za minútu. Možno nastaviť aj funkciu Scan, ktorá samovoľne cykluje medzi týmito údajmi a zobrazuje jeden po druhom. Ovládanie je veľmi jednoduché, prebieha pomocou jedného tlačidla. Vďaka týmto vlastnostiam je posilňovač celého tela inSPORTline AB Rider vhodný cvičebný prostriedok do každej domácnosti.

Technický popis:

• efektívny posilňovač celého tela
  • stabilná konštrukcia
  • kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
  • ideálny na spevnenie svalov a zvýšenie kondície
  • zameranie predovšetkým na brucho, ramená a nohy
  • nosnosť: 100 kg
  • hmotnosť: 9,5 kg
  • rozmery: v128 cm x š42 cm x d91 cm
  • maximálna výška používateľa: 190 cm
  • vhodné pre domáce použitie

Na sklade • 1 variant5,99 €100 % • 3 974 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby5,05 €96 % • 16 173 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• Nezabera vela miesta
    • Dobra cena
    • Splnil ocakavanie

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant5,99 €100 % • 3 974 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

• Stroj precvičuje celé telo.Na tonto type stroja sa dobre chudne a hlavne spevňuje kožu na tele.

Už som podobný stroj mala.A boli dobré výsledky.A s týmto typom sa mi cvičí ešte lepšie.

• Všetko super

• Je to super vec
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

Praktický doplněk do domácí tělocvičny.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Výrobok je skladný, účelný a ľahko ovládateľný.
    Splnil moju predstavu.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Myslím si že pre starších veľmi dobrý produkt.Za mňa spokojnosť.