inSPORTline AB Perfect

Garantovaný nákup z Prva.sk

Na sklade • 1 variant5,38 €92 % • 3 955 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,95 €97 % • 16 158 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant14 €53 neoverených recenziíĎalšie informácie

• Také ľahké cvičenie pri telke
    • Vhodné pri bolestiach krížov
    • Čakala som väčší odpor tej opierky
    • Madlá sa pri držaní kývu,tie piny na zaistenie mali byť ďalej

Celkovo to na mňa pôsobí ako taká hračka,ale používam to denne a verím, že aspoň niečo robím pre svoje brucho

S produktom som spokojná. Dobrá cena

Typ
posilňovače brucha
Max. nosnosť
100 kg

Posilovač brušných svalov inSPORTline AB Perfect je moderný a efektívny posilňovač so zosilnenou konštrukciou. Iba 5 minút cvičenia každý deň zaistí efektívne precvičenie bruška, pásu a posilnenie + masáž chrbtových svalov. Päť pohyblivých valcov na chrbtovej opierke a 3 stupne nastavenia odporu umožňujú perfektné precvičenie bruška, pásu a posilnenie chrbtových svalov. Pohyblivé valce majú tiež relaxačný masážny účinok.

AB Perfect podopiera krk aj chrbát, a preto je cvičenie na ňom zdravšie.

AB Perfect sa zameriava na všetky brušné svaly (spodné, horné, stredné aj bočné).

AB Perfect je vyrobený z ocele ako klasické posilňovacie stroje vo fitness centrách.

AB Perfect je veľmi odolný a zároveň ľahko premiestniteľný. Naviac sa dá zložiť. Rotačné valce sa dajú vybrať a stroj tak môže byť uložený prakticky kdekoľvek.

Technický popis: moderný posilňovač s 3-mi stupňami obtiažnosti oporné chrbtové valce s masívnym čalúnením bezpečné, rýchle a efektívne domáce cvičenie

• nosnosť: 100 kg
  • celková hmotnosť: 5,8 kg
  • rozmery po zostavení: dĺžka 55 cm x šírka 58 cm x výška 70 cm
  • skladovacie rozmery: šírka 32 x výška 25 cm

Cvičením posilňujete tieto partie:

Cvičenie na tomto stroji Vám prinesie zvýšenie kondičnej vytrvalosti. Pravidelný tréning podporuje chudnutie a posilnenie kardiovaskulárneho systému.

Na sklade • 1 variant4,99 €3 973 recenziíĎalšie informácie

Pohodové cvičenie brušákov.

• Také ľahké cvičenie pri telke
    • Vhodné pri bolestiach krížov
    • Čakala som väčší odpor tej opierky
    • Madlá sa pri držaní kývu,tie piny na zaistenie mali byť ďalej

S produktom som spokojná. Dobrá cena

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant4,99 €3 973 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

Veľmi som spokojná. Kúpu neľutujem.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Zakúpený produk používam zatiaľ iba krátko,ale som s ním spokojná,nenašla som žiadne nedostatky.
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

Výrobok je fajn, ale podľa mňa trochu málo stabilný...určite vhodný pre ženy, mužom by som niečo mohutnejšie. Cvičí sa s ním fajn. Celkovo hodnotím ako dobrý

Spokojný.

• , zakúpené v Sport-potreby.sk

4,5 z 5

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Uvidíme po dlhšom čase používania.Zatiaľ OK

Odporucam